O nas  

Firma Usługowo-Handlowa Usługi Blacharsko-Dekarskie Stanisław Dudek istnieje od 2000 r.

Jednak doświadczenie zdobywałem od 1986 r. w Austrii na wiedeńskich dachach. Już w tamtym czasie zetknąłem się z narzędziami, materiałami i technologią, które zostały wdrożone w Polsce dopiero po 2000 r.

Moja firma dysponuje zespołem budynków warsztatowo-magazynowo-garażowych i profesjonalnym wyposażeniem firmy: giętarką o długości roboczej 6 mb, maszyną do profilowania rąbka stojącego firmy Schlebach, nożycami krążkowymi cięcia wzdłużnego, gilotyną RAS ze sterowaniem CNC, wyciągarkami liniowymi firmy Geda, własnym rusztowaniem systemowym o powierzchni 600 m 2 oraz drobnymi nowoczesnymi narzędziami ręcznymi.

Moi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni blacharze z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach zachodnich oraz dekarze, monterzy i pomocnicy z kilkunastoletnim stażem, po wielu kursach i szkoleniach.

Od 2005 rok u należymy do Stowarzyszenia "Małopolski Dekarz", którego jestem współzałożycielem. Spotkania z pozostałymi członkami Stowarzyszenia dają nam możliwość wymiany poglądów i usystematyzowania nabywanej wiedzy.

Powierzone nam zlecenia wykonujemy ze szczególną starannością i dbałością. Do każdego Klienta i zadania podchodzimy indywidualnie. Nie boimy się najtrudniejszych zadań. Zadowolenie Klienta z naszych usług jest dla nas największą nagrodą.

   

 

 

Stanisław Dudek

WłaścicielZaufalinamNasipartnerzy