• Ponad 15 lat
    na rynku
    Poznaj naszą ofertę...

Za nami SETKI WYKONANYCH ZLECEŃ,

Przed nami TWÓJ WYMARZONY DACH!

Nasza firma istnieje od 2000 roku. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem dachów - od konstrukcji poprzez pokrycie i orynnowanie po niestandardowe obróbki blacharskie. Wykonujemy obudowy hal przemysłowych i elewacje z blach na rąbek stojący. Zajmujemy się również tarasami oraz wykonywaniem i montażem wszelkiego rodzaju obróbek z blach.

Nasi pracownicy to znakomici fachowcy - doświadczeni blacharze z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach zachodnich oraz dekarze, monterzy i pomocnicy z kilkunastoletnim stażem, po wielu kursach i szkoleniach.

Prace wykonujemy z zastosowaniem specjalistycznego, profesjonalnego sprzętu i maszyn. W ciągu kilkunastu lat działalności przykryliśmy setki obiektów, wykonaliśmy kilometry obróbek blacharskich zdobyliśmy bagaż doświadczeń oraz grupę stałych klientów pośród inwestorów i przedsiębiorców budowlanych. Naszą firmę cechuje wysoka jakość usług, dbałość o detale oraz terminowość. Rozmawiamy w języku niemieckim.

Usługi świadczymy przede wszystkim w całej Małopolsce, a główny obszar naszej działalności to Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Limanowa, Zakopane, Nowy Targ, Myślenice. Działamy również w okolicach miasta Katowice.

  • Ostatnie Realizacje

Ostatnie RealizacjeZaufalinamNasipartnerzy